Raporto gabimin

Ju lutemi të përshkruani gabimin, kështu që ne mund të rregullojmë atë!

Captcha
Ndalo

  Fitoni Para 100% e sigurt:

10 Years

10 Years

Who Got Fat? Who Didn't Change? Who Got Rich? Who Got Hot? Sep. 12, 2011 (USA) 100 Min. PG-13
Vota juaj: 0
0 0 votes

Video trailer

Fotot

Director

Jamie Linden
Director

Aktoret

Përshkrimi

Komedia 10 Vjet ndjek një grup miqsh në natën e ribashkimit të tyre të gjimnazit të cilët, një dekadë më vonë, nuk janë rritur ende tamam. Xhejku, i cili është thellësisht i dashuruar me të dashurën e tij dhe gati ta propozojë për martesë – derisa përballet me dashurinë e tij të gjimnazit për herë të parë pas gjithë atyre viteve. Miku i Xhejkut, Kalli është i martuar me të dashurën e tij që ka qenë nxitëse tifozësh dhe e ka pritur me padurim ribashkimin për t’u kërkuar më në fund falje shokëve të klasës që ngacmonte në gjimnaz.

Titulli origjinal 10 Years
Vlerësimi IMDb 6.1 19,121 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 119 vota

Filma të ngjashëm