Raporto gabimin

Ju lutemi të përshkruani gabimin, kështu që ne mund të rregullojmë atë!

Captcha
Ndalo

  Fitoni Para 100% e sigurt:

127 Hours

127 Hours

There is no force more powerful than the will to live. Nov. 05, 2010 (USA, UK) 94 Min. R
Vota juaj: 0
0 0 votes

Video trailer

Fotot

Director

Danny Boyle
Director

Aktoret

James Franco isAron Ralston
Aron Ralston
Kate Mara isKristi Moore
Kristi Moore
Amber Tamblyn isMegan McBride
Megan McBride
Lizzy Caplan isSonja Ralston
Sonja Ralston
Kate Burton isDonna Ralston
Donna Ralston
Treat Williams isLarry Ralston
Larry Ralston
Sean Bott isAaron'
Aaron'
Koleman Stinger isAaron Age 5
Aaron Age 5
Parker Hadley isAaron age 15
Aaron age 15

Përshkrimi

Një alpinist mbetet i mbërthyer në një shkëmb teksa ngjitet i vetëm pranë Moabit, Utah dhe përdor metoda ekstreme në mënyrë që të mbijetojnë.

Titulli origjinal 127 Hours
Vlerësimi IMDb 7.6 288,332 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 1948 vota

Filma të ngjashëm