Raporto gabimin

Ju lutemi të përshkruani gabimin, kështu që ne mund të rregullojmë atë!

Captcha
Ndalo

  Fitoni Para 100% e sigurt:

A Nightmare on Elm Street

A Nightmare on Elm Street

Never Sleep Again. Apr. 30, 2010 (USA) 95 Min. R
Vota juaj: 0
0 0 votes

Video trailer

Fotot

Director

Samuel Bayer
Director

Aktoret

Jackie Earle Haley isFreddy Krueger
Freddy Krueger
Katie Cassidy isKris Fowles
Kris Fowles
Kyle Gallner isQuentin Smith
Quentin Smith
Kellan Lutz isDean Russell
Dean Russell
Thomas Dekker isJesse Braun
Jesse Braun
Clancy Brown isAlan Smith
Alan Smith
Connie Britton isMarge Thompson
Marge Thompson
Rooney Mara isNancy Holbrook
Nancy Holbrook
Lia D. Mortensen isNora Fowles (as Lia Mortensen)
Nora Fowles (as Lia Mortensen)

Përshkrimi

Një ri-imagjinat e Krueger Fredi icon tmerri, një vrasës-serik i cili përdor një dorezë me katër teh thike të ngulitura në gishtat dhe vret njerëzit në ëndrrat e tyre, duke rezultuar në vdekjen e tyre të vërtetë në realitet.

Titulli origjinal A Nightmare on Elm Street
Vlerësimi IMDb 5.2 77,407 vota
Vlerësimi TMDb 5.4 521 vota

Filma të ngjashëm