Raporto gabimin

Ju lutemi të përshkruani gabimin, kështu që ne mund të rregullojmë atë!

Captcha
Ndalo

  Fitoni Para 100% e sigurt:

A Walk to Remember

A Walk to Remember

She didn't belong. She was misunderstood. And she would change him forever. Jan. 25, 2002 (USA) 101 Min. PG
Vota juaj: 0
10 1 vote

Video trailer

Fotot

Director

Aktoret

Mandy Moore isJamie Sullivan
Jamie Sullivan
Shane West isLandon Carter
Landon Carter
Peter Coyote isReverend Sullivan
Reverend Sullivan
Daryl Hannah isCynthia Carter
Cynthia Carter
Matt Lutz isClay Gephardt
Clay Gephardt

Përshkrimi

Historia e dy adoleshentëve nga Karolina e Veriut, Landon Carter dhe Jamie Sullivan, të vilët bien në dashuri pasi Landon futet në telashe dhe detyrohet të bëjë shërbime ndaj komunitetit.

Titulli origjinal A Walk to Remember
Vlerësimi IMDb 7.4 169,119 vota
Vlerësimi TMDb 7.4 688 vota

Filma të ngjashëm