Raporto gabimin

Ju lutemi të përshkruani gabimin, kështu që ne mund të rregullojmë atë!

Captcha
Ndalo

  Fitoni Para 100% e sigurt:

Ace the Case: Manhattan Mystery

Ace the Case: Manhattan Mystery

Keeping the city safe, one neighbor at a time. Aug. 26, 2016 (USA) 94 Min. PG-13
Vota juaj: 0
0 0 votes

Video trailer

Fotot

Director

Aktoret

Ripley Sobo isOlivia Haden
Olivia Haden
Lev Gorn isThe Surgeon
The Surgeon
Susan Sarandon isDetective Dottie Wheel
Detective Dottie Wheel
Scott Dillin isOfficer Stratton
Officer Stratton
Luna Tieu isMei Wong
Mei Wong

Përshkrimi

Gjatë kohës që mamaja e saj është në punë, një vajzë e vogël dhe vëllai i saj më i madh qëndrojnë vetëm në shtëpi dhe bëhen dëshmitarë të rrëmbimit të fqinjit. Por askush nuk i beson ata të dy, madje as policët. Kështu që, ata marrin përsipër të shpëtojnë fqinjin e tyre duke rrezikuar jetën e tyre.

Titulli origjinal Ace the Case: Manhattan Mystery
Vlerësimi IMDb 3.9 215 vota
Vlerësimi TMDb 5 1 vota

Filma të ngjashëm