Raporto gabimin

Ju lutemi të përshkruani gabimin, kështu që ne mund të rregullojmë atë!

Captcha
Ndalo

  Fitoni Para 100% e sigurt:

American Hustle

American Hustle

Everyone Hustles To Survive Dec. 12, 2013 (USA) 138 Min. R
Vota juaj: 0
0 0 votes

Video trailer

Fotot

Director

Aktoret

Christian Bale isIrving Rosenfeld
Irving Rosenfeld
Bradley Cooper isRichie DiMaso
Richie DiMaso
Amy Adams isSyndey Prosser
Syndey Prosser
Jeremy Renner isCarmine Polito
Carmine Polito
Jennifer Lawrence isRosalyn Rosenfeld
Rosalyn Rosenfeld
Louis C.K. isStoddard Thorsen
Stoddard Thorsen
Michael Peña isPaco Hernandez
Paco Hernandez
Alessandro Nivola isAnthony Amado
Anthony Amado
Robert De Niro isVictor Tellegio
Victor Tellegio
Jack Huston isPete Musane
Pete Musane

Përshkrimi

A icon njeri, Irving Rosenfeld, së bashku me partnerin e tij joshëse Sydney Prosser, është i detyruar të punojë për një agjent të FBI-së egër, Richie DiMaso, i cili shtyn ato në një botë të powerbrokers Jersey dhe mafias.

Titulli origjinal American Hustle
Vlerësimi IMDb 7.3 373,268 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 2199 vota

Filma të ngjashëm