Raporto gabimin

Ju lutemi të përshkruani gabimin, kështu që ne mund të rregullojmë atë!

Captcha
Ndalo

  Fitoni Para 100% e sigurt:

Annabelle

Annabelle

Before the Conjuring, there was Annabelle. Oct. 02, 2014 (USA) 99 Min. R
Vota juaj: 0
0 0 votes

Video trailer

Fotot

Director

Aktoret

Eric Ladin isDetective Clarkin
Detective Clarkin
Tony Amendola isFather Perez
Father Perez
Brian Howe isPete Higgins
Pete Higgins
Ward Horton isJohn Gordon
John Gordon
Paige Diaz isCandy Striper
Candy Striper

Përshkrimi

Anabela ështe një kukull e cila është e poseduar nga demoni.  Ajo kërcenon një ciftë të ri, Xhonin, Mian dhe foshnjen e tyre, që nga moment kur Xhoni e sjell kukullën në shtëpi.

Titulli origjinal Annabelle
Vlerësimi IMDb 5.4 88,168 vota
Vlerësimi TMDb 5.5 958 vota

Filma të ngjashëm