Raporto gabimin

Ju lutemi të përshkruani gabimin, kështu që ne mund të rregullojmë atë!

Captcha
Ndalo

  Fitoni Para 100% e sigurt:

Ant-Man

Ant-Man

Heroes Don't Get Any Bigger Jul. 14, 2015 (USA) 115 Min. PG-13
Vota juaj: 0
0 0 votes

Video trailer

Fotot

Director

Peyton Reed
Director

Aktoret

Paul Rudd isScott Lang / Ant-Man
Scott Lang / Ant-Man
Michael Douglas isDr. Hank Pym
Dr. Hank Pym
Evangeline Lilly isHope van Dyne
Hope van Dyne
Corey Stoll isDarren Cross / Yellowjacket
Darren Cross / Yellowjacket
Anthony Mackie isSam Wilson / Falcon
Sam Wilson / Falcon
Judy Greer isMaggie Lang
Maggie Lang

Përshkrimi

I armatosur me aftësinë e habitshme që të tkurret në shkallë, por të rritet në forcë, Scott Lang dërgon një njeri që duhet të përqafojë heroin e tij dhe të i ndihmojë mentorin e tij, Dr. Hank PYM, për të mbrojtur sekretin spektakolar kostumin e tij Ant-Man nga një brez të ri i kërcënimeve tejet të tmerrshëm , Kundër pengesave të pakapërcyeshme.Pym dhe Lang duhet të planifikojnë dhe të realizojnë një Heist që do të shpëtojë botën.

Titulli origjinal Ant-Man
Vlerësimi IMDb 7.3 351,580 vota
Vlerësimi TMDb 7 4223 vota

Filma të ngjashëm