Raporto gabimin

Ju lutemi të përshkruani gabimin, kështu që ne mund të rregullojmë atë!

Captcha
Ndalo

  Fitoni Para 100% e sigurt:

Baby’s Day Out

Baby’s Day Out

No bib. No crib. No problem. Jul. 01, 1994 (USA) 99 Min. PG
Vota juaj: 0
0 0 votes

Video trailer

Fotot

Director

Aktoret

Përshkrimi

Vogelushi Bink ka cdo gje qe i ofron jeta! Jeton ne nje rezidence te madhe dhe del ne faqe te pare te gazetave! Aventura e tij fillon pasi rrembehet nga 3 kriminele! Ai i shpeton atyre dhe eshte gjithmone nje hap perpara gjate ndjekjes se krimineleve!

Titulli origjinal Baby's Day Out
Vlerësimi IMDb 5.9 34,764 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 190 vota

Filma të ngjashëm