Raporto gabimin

Ju lutemi të përshkruani gabimin, kështu që ne mund të rregullojmë atë!

Captcha
Ndalo

  Fitoni Para 100% e sigurt:

Beatdown

Beatdown

Aug. 31, 2010 (USA) 89 Min. R
Vota juaj: 0
0 0 votes

Video trailer

Fotot

Director

Mike Gunther
Director

Aktoret

Desmond Aldridge isCage Match Patron
Cage Match Patron
Brett Brock isRoderick Dean
Roderick Dean
Zane Bumpass isDallas Gambler
Dallas Gambler
Wray Crawford isMob Referee
Mob Referee

Përshkrimi

Brendon, një luftëtar i nderuar i rrugëve, detyrohet të zhduket nga qyteti kur vëllai i tij vritet dhe paratë me të cilat duhej të paguheshin borxhet një lokali gengsterësh vjedhen…

Titulli origjinal Beatdown
Vlerësimi IMDb 4.5 1,089 vota
Vlerësimi TMDb 5.4 7 vota

Filma të ngjashëm