Raporto gabimin

Ju lutemi të përshkruani gabimin, kështu që ne mund të rregullojmë atë!

Captcha
Ndalo

  Fitoni Para 100% e sigurt:

Behind Enemy Lines III: Colombia

Behind Enemy Lines III: Colombia

Jan. 06, 2009 (USA) 94 Min. R
Vota juaj: 0
0 0 votes

Video trailer

Fotot

Director

Tim Matheson
Director

Aktoret

Keith David isCommander Scott Boytano
Commander Scott Boytano
Joe Manganiello isLT. Sean Macklin
LT. Sean Macklin
Channon Roe isPetty Officer 2nd Class Kevin Derricks
Petty Officer 2nd Class Kevin Derricks
Yancey Arias isAlvaro Cardona
Alvaro Cardona
Chris J. Johnson isPetty Officer 3rd Class Steve Gaines
Petty Officer 3rd Class Steve Gaines
Antony Matos isPetty Officer 2nd Class Greg Armstrong
Petty Officer 2nd Class Greg Armstrong
Jennice Fuentes isNicole Jenkins
Nicole Jenkins
Steven Bauer isGeneral Manuel Valez
General Manuel Valez
Fernando Allende isPresident of colombia
President of colombia

Përshkrimi

Navy SEALS ndërmarrin një sulm mbi forcat speciale kolumbiane për të pastruar emrin e tyre dhe për të shpëtuar pengjet.

Titulli origjinal Behind Enemy Lines III: Colombia
Vlerësimi IMDb 4.8 3,891 vota
Vlerësimi TMDb 5.1 28 vota

Filma të ngjashëm