Raporto gabimin

Ju lutemi të përshkruani gabimin, kështu që ne mund të rregullojmë atë!

Captcha
Ndalo

  Fitoni Para 100% e sigurt:

Beta Test

Beta Test

The Game is Real Jul. 22, 2016 (USA) 88 Min. N/A
Vota juaj: 0
0 0 votes

Video trailer

Fotot

Director

Aktoret

Përshkrimi

Kampioni i video lojërave, Maks Troj zbulon se eventet që po ndodhin në një video-lojë, po ndodhin në jetën reale dhe do t’i duhet t’i bashkojë forcat me protagonistin e lojës në mënyrë që të ndalojë një plan mizor në qytet.

Titulli origjinal Beta Test
Vlerësimi IMDb 6.5 8,586 vota
Vlerësimi TMDb 5.5 19 vota

Filma të ngjashëm