Raporto gabimin

Ju lutemi të përshkruani gabimin, kështu që ne mund të rregullojmë atë!

Captcha
Ndalo

  Fitoni Para 100% e sigurt:

Blood Out

Blood Out

Blood In. Blood Out. Apr. 25, 2011 (USA) 90 Min. R
Vota juaj: 0
0 0 votes

Video trailer

Fotot

Director

Jason Hewitt
Director

Aktoret

50 Cent isDetective Hardwick
Detective Hardwick
Luke Goss isMichael
Michael

Përshkrimi

Kur detektivat e qytetit refuzojnë të bëjnë hetime më shumë për  bandën e vëllezërve të cilët janë akuzuar për vrasje , nga një fshat i vogël Sheriff Michael Spencer e heq distiktivin dhe shkon i fshehur për ti gjetur vrasësit e vëllait të tij dhe të nxerr hakmarrje për vdekjen e tij.

Titulli origjinal Blood Out
Vlerësimi IMDb 4.6 3,676 vota
Vlerësimi TMDb 6 26 vota

Filma të ngjashëm