Raporto gabimin

Ju lutemi të përshkruani gabimin, kështu që ne mund të rregullojmë atë!

Captcha
Ndalo

  Fitoni Para 100% e sigurt:

Carnage Park

Carnage Park

Out here, God don't pick no favorites Jul. 01, 2016 (USA) 81 Min. NOT RATED
Vota juaj: 0
0 0 votes

Video trailer

Fotot

Director

Aktoret

Përshkrimi

Pasi prishin planin e vjedhjes se një banke të keq-konceptuar në një qytet të shkretë në Kaliforni, dy të ashtuquajtur hajdutë zhduken nga skena e krimit më një njeri të marrë peng dhe drejtojnë sherifin vendas në një çështje të rrezikshme.

Titulli origjinal Carnage Park
Vlerësimi IMDb 4.8 1,873 vota
Vlerësimi TMDb 5.5 23 vota

Filma të ngjashëm