Raporto gabimin

Ju lutemi të përshkruani gabimin, kështu që ne mund të rregullojmë atë!

Captcha
Ndalo

  Fitoni Para 100% e sigurt:

Clash of the Titans

Clash of the Titans

You will feel the power. Live the adventure. Experience the fantastic. Mar. 15, 1981 118 Min.
Vota juaj: 0
0 0 votes

Video trailer

Fotot

Director

Aktoret

Përshkrimi

Një film i përshtatur në mitet e Perseut dhe kërkimin e tij për të luftuar Medusan dhe përbindëshin Kraken për të shpëtuar Princeshën Andromeda.tij.

Titulli origjinal Clash of the Titans
Vlerësimi TMDb 6.8 101 vota

Filma të ngjashëm