Raporto gabimin

Ju lutemi të përshkruani gabimin, kështu që ne mund të rregullojmë atë!

Captcha
Ndalo

  Fitoni Para 100% e sigurt:

Confessions of a Brazilian Call Girl

Confessions of a Brazilian Call Girl

Feb. 25, 2011 (Brazil) 131 Min. TV-14
Vota juaj: 0
0 0 votes

Video trailer

Fotot

Director

Aktoret

Përshkrimi

Confessions of a Brazilian Call Girl flet per Raquele qe është një vajzë e adoptuar nga një familje e klasës së mesme e cila në moshen 17 vjeçare rebelohet dhe braktis familjen e saj.

Titulli origjinal Bruna Surfistinha
Vlerësimi IMDb 6.1 4,320 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 46 vota

Filma të ngjashëm