Raporto gabimin

Ju lutemi të përshkruani gabimin, kështu që ne mund të rregullojmë atë!

Captcha
Ndalo

  Fitoni Para 100% e sigurt:

Deep Blue Sea

Deep Blue Sea

Bigger. Smarter. Faster. Meaner. Jul. 27, 1999 (USA) 105 Min. R
Vota juaj: 0
0 0 votes

Video trailer

Fotot

Director

Renny Harlin
Director

Aktoret

Thomas Jane isCarter Blake
Carter Blake
Saffron Burrows isDr. Susan McCallister
Dr. Susan McCallister
LL Cool J isSherman '
Sherman '
Samuel L. Jackson isRussell Franklin
Russell Franklin
Stellan Skarsgård isJim Whitlock
Jim Whitlock
Jacqueline McKenzie isJanice Higgins
Janice Higgins
Aida Turturro isBrenda Kerns
Brenda Kerns
Cristos isBoat Captain
Boat Captain
Daniel Rey isHelicopter Pilot
Helicopter Pilot

Përshkrimi

Gjatë një eksperimenti me peshkaqenët për sëmundjen e trurit, ata bëhen shumë të zgjuar dhe arrijnë të shpëtojnë.

Titulli origjinal Deep Blue Sea
Vlerësimi IMDb 5.8 102,053 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 460 vota

Filma të ngjashëm