Raporto gabimin

Ju lutemi të përshkruani gabimin, kështu që ne mund të rregullojmë atë!

Captcha
Ndalo

  Fitoni Para 100% e sigurt:

Devil

Devil

Bad Things Happen For A Reason Jan. 13, 2010 (USA) 80 Min. PG-13
Vota juaj: 0
0 0 votes

Video trailer

Fotot

Director

Aktoret

Chris Messina isDetective Bowden
Detective Bowden
Bojana Novaković isYoung Woman / Sarah Caraway
Young Woman / Sarah Caraway
Logan Marshall-Green isMechanic / Anthony "
Mechanic / Anthony "
Bokeem Woodbine isGuard / Ben Larson
Guard / Ben Larson
Joshua Peace isDetective Markowitz
Detective Markowitz

Përshkrimi

Një grup i njerëzve janë të bllokuar në një ashensor dhe Djalli misteriozisht është në mesin e tyre.

Titulli origjinal Devil
Vlerësimi IMDb 6.3 108,357 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 568 vota

Filma të ngjashëm