Raporto gabimin

Ju lutemi të përshkruani gabimin, kështu që ne mund të rregullojmë atë!

Captcha
Ndalo

  Fitoni Para 100% e sigurt:

Ex Drummer

Ex Drummer

Jan. 31, 2007 (Belgium, France, Italy) 90 Min. NOT RATED
Vota juaj: 0
0 0 votes

Video trailer

Fotot

Director

Koen Mortier
Director

Aktoret

Përshkrimi

Tre humbës me aftësi të kufizuara të cilët formojnë një grup kërkojnë nga shkrimtar i njohur që të jetë bateristi i tyre. Ai bashkohet me grupin dhe fillon ti manipulojë ata.

Titulli origjinal Ex Drummer
Vlerësimi IMDb 7.1 7,994 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 35 vota

Filma të ngjashëm