Raporto gabimin

Ju lutemi të përshkruani gabimin, kështu që ne mund të rregullojmë atë!

Captcha
Ndalo

  Fitoni Para 100% e sigurt:

Exodus: Gods and Kings

Exodus: Gods and Kings

Once brothers, now enemies. Dec. 03, 2014 (UK, USA, Spain) 153 Min. PG-13
Vota juaj: 0
0 0 votes

Video trailer

Fotot

Përshkrimi

Udhëheqësi sfidues Moisiu ngrihet kundër Faraonit egjiptian Ramses, duke vendosur 600.000 skllevër në një udhëtim monumental të ikjes nga Egjipti për t’i dhënë fund ciklit të tmerrshëm të vuajtjeve dhe mjerimit të tyre.

Titulli origjinal Exodus: Gods and Kings
Vlerësimi IMDb 6.0 134,272 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 1523 vota

Filma të ngjashëm