Raporto gabimin

Ju lutemi të përshkruani gabimin, kështu që ne mund të rregullojmë atë!

Captcha
Ndalo

  Fitoni Para 100% e sigurt:

Fifty Shades Darker

Fifty Shades Darker

Every fairy tale has a dark side. Feb. 08, 2017 (USA) 118 Min. R
Vota juaj: 0
1 1 vote

Video trailer

Fotot

Director

Suze Dunbar
Director

Aktoret

Dakota Johnson isAnastasia Steele
Anastasia Steele
Jamie Dornan isChristian Grey
Christian Grey
Eric Johnson isJack Hyde
Jack Hyde
Eloise Mumford isKate Kavanagh
Kate Kavanagh
Bella Heathcote isLeila Williams
Leila Williams
Rita Ora isMia Grey
Mia Grey
Luke Grimes isElliot Grey
Elliot Grey
Victor Rasuk isJosé Rodriguez
José Rodriguez
Max Martini isJason Taylor
Jason Taylor
Bruce Altman isJerry Roach
Jerry Roach

Përshkrimi

Ndërkohë që Kristian përballet me demonët e tij, Anastasia duhet të përballet me urrejtjen dhe xhelozinë e femrave përpara saj

Titulli origjinal Fifty Shades Darker
Vlerësimi IMDb 5.0 12,330 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 1137 vota

Filma të ngjashëm