Raporto gabimin

Ju lutemi të përshkruani gabimin, kështu që ne mund të rregullojmë atë!

Captcha
Ndalo

  Fitoni Para 100% e sigurt:

Friend Request

Friend Request

Be careful who you click with. Jan. 07, 2016 (Germany) 92 Min. R
Vota juaj: 0
0 0 votes

Video trailer

Fotot

Përshkrimi

Laura miqësohet me Marinën, një vajzë e vetmuar, por pas një zënke midis të dyjave, Marina kryen vetëvrasje dhe do që ta bëjë Laurën të ndihet e vetmuar ashtu si ajo.d…

Titulli origjinal Unfriend
Vlerësimi IMDb 5.4 10,519 vota
Vlerësimi TMDb 5.5 197 vota

Filma të ngjashëm