Raporto gabimin

Ju lutemi të përshkruani gabimin, kështu që ne mund të rregullojmë atë!

Captcha
Ndalo

  Fitoni Para 100% e sigurt:

Funny People

Funny People

George Simmons was prepared to die, but then a funny thing happened. Jul. 31, 2009 (USA) 146 Min. R
Vota juaj: 0
0 0 votes

Video trailer

Fotot

Director

Judd Apatow
Director

Aktoret

Adam Sandler isGeorge Simmons
George Simmons
Seth Rogen isIra Wright
Ira Wright
Eric Bana isClarke
Clarke
Jonah Hill isLeo Koenig
Leo Koenig
Jason Schwartzman isMark Taylor Jackson
Mark Taylor Jackson
RZA isChuck
Chuck
Aubrey Plaza isDaisy Danby
Daisy Danby

Përshkrimi

George është një komedian shumë i suksesshëm i cili mëson se ka një çrregullim në qarkullimin e gjakut dhe i është dhënë më pak se një vit për të jetuar.

Titulli origjinal Funny People
Vlerësimi IMDb 6.4 102,433 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 290 vota

Filma të ngjashëm