Raporto gabimin

Ju lutemi të përshkruani gabimin, kështu që ne mund të rregullojmë atë!

Captcha
Ndalo

  Fitoni Para 100% e sigurt:

Furry Vengeance

Furry Vengeance

He came. He saw. They conquered. Apr. 02, 2010 (USA, United Arab Emirates) 92 Min. PG
Vota juaj: 0
0 0 votes

Video trailer

Fotot

Director

Roger Kumble
Director

Aktoret

Brendan Fraser isDan Sanders
Dan Sanders
Ken Jeong isNeal Lyman
Neal Lyman
Brooke Shields isTammy Sanders
Tammy Sanders
Matt Prokop isTyler Sanders
Tyler Sanders
Alice Drummond isMrs. Martin
Mrs. Martin

Përshkrimi

Një njeri i thjeshtë (Brendan Fraser) shpërngulet bashkë me familjen e tij në Oregon, në një zonë me pyje. Ai mendon që në këtë vend jeta e tij do të jetë më e lehtë dhe me ajër të pastër deri kur takon njëfarë Z. Lajmen, një ndërtues shtëpiash verore me një kompani të vetën të quajtur Ndërmarrja Lajmen, ata do të përballet me një grup protestuesish të cilët nuk duan që shtëpia e tyre të shkatërrohet, por të qëndrojnë siç ka qenë gjithmonë, midis ajrit të pastër në pyje.

Titulli origjinal Furry Vengeance
Vlerësimi IMDb 3.8 12,787 vota
Vlerësimi TMDb 4.6 103 vota

Filma të ngjashëm