Raporto gabimin

Ju lutemi të përshkruani gabimin, kështu që ne mund të rregullojmë atë!

Captcha
Ndalo

  Fitoni Para 100% e sigurt:

Gladiator

Gladiator

A Hero Will Rise. May. 01, 2000 (USA, UK) 155 Min. R
Vota juaj: 0
0 0 votes

Video trailer

Fotot

Director

Ridley Scott
Director

Aktoret

Përshkrimi

Kur një gjeneral Romak tradhtohet dhe familja e tij vritet nga djali i korruptuar i një perandori, ai shkon në Romë si gladiator për t’u hakmarrë.

Titulli origjinal Gladiator
Vlerësimi IMDb 8.5 1,027,041 vota
Vlerësimi TMDb 7.8 4104 vota

Filma të ngjashëm