Raporto gabimin

Ju lutemi të përshkruani gabimin, kështu që ne mund të rregullojmë atë!

Captcha
Ndalo

  Fitoni Para 100% e sigurt:

Green Zone

Green Zone

Chief Warrant Officer Roy Miller is done following orders Mar. 11, 2010 (France, USA, Spain, UK) 115 Min. R
Vota juaj: 0
0 0 votes

Video trailer

Fotot

Director

Aktoret

Matt Damon isRoy Miller
Roy Miller
Greg Kinnear isClark Poundstone
Clark Poundstone
Brendan Gleeson isMartin Brown
Martin Brown
Amy Ryan isLawrie Dayne
Lawrie Dayne
Jason Isaacs isMaj. Briggs
Maj. Briggs
Igal Naor isGeneral Al Rawi
General Al Rawi
Antoni Corone isCol. Lyons
Col. Lyons
Said Faraj isSeyyed Hamza
Seyyed Hamza

Përshkrimi

Në vitin 2003, gjatë fazës së parë të pushtimit amerikan të Irakut, Oficeri Roy Miller (Matt Damon) dhe ekipi i tij janë caktuar që të gjurmojnë armët e shkatërrimit në masë që besohet të jenë fshehur në shkretëtirë. Në vend që të kërkonin armët vdekjeprurëse ata e gjejnë veten të zhytur i në një seri operacionesh të dyshimta të organizuar nga shërbimet sekrete që përfundimisht do të ndryshojnë plotësisht qëllimin e misionit të tyre.

Titulli origjinal Green Zone
Vlerësimi IMDb 6.9 113,221 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 555 vota

Filma të ngjashëm