Raporto gabimin

Ju lutemi të përshkruani gabimin, kështu që ne mund të rregullojmë atë!

Captcha
Ndalo

  Fitoni Para 100% e sigurt:

Group Sex

Group Sex

A group therapy for sex addicts Aug. 24, 2010 (USA) 92 Min. R
Vota juaj: 0
0 0 votes

Video trailer

Fotot

Përshkrimi

Herman ka një dobësi për klube striptize.
Donny ka një gjë për kondomet dhe Tiffany është një artist luftarak i sapo pamartuar.
Këto janë miq të rinj Andy pasi ai per fat te keq ndjek vajzën e tij ne ëndërr në
një grup të rimëkëmbjes se varësisë seksuale.
Në fillim kjo duket si lajme i mirë i mundshem!
Megjithatë, jeta
profesionale dhe personale e Andy’s fillon të zbulohej që ai
thellon lidhjet e tij me këtë grup i dashur, por të dëmtuar.

Titulli origjinal Group Sex
Vlerësimi IMDb 5.1 2,538 vota
Vlerësimi TMDb 5.7 15 vota

Filma të ngjashëm