Raporto gabimin

Ju lutemi të përshkruani gabimin, kështu që ne mund të rregullojmë atë!

Captcha
Ndalo

  Fitoni Para 100% e sigurt:

Harold & Kumar Go to White Castle

Harold & Kumar Go to White Castle

Fast Food. High Times. May. 30, 2004 (USA, Canada, Germany) 88 Min. R
Vota juaj: 0
0 0 votes

Video trailer

Fotot

Director

Danny Leiner
Director

Aktoret

John Cho isHarold Lee
Harold Lee
Kal Penn isKumar Patel
Kumar Patel
Neil Patrick Harris isNeil Patrick Harris
Neil Patrick Harris
Fred Willard isDr. Willoughby
Dr. Willoughby

Përshkrimi

Një punonjës zyre aziatiko-amerikan dhe miku i tij indiano-amerikan fillojnë një kërkim për të plotësuar dëshirën e tyre për Hamburgerat e Kështjellës së Bardhë.

Titulli origjinal Harold & Kumar Go to White Castle
Vlerësimi IMDb 7.1 159,297 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 535 vota

Filma të ngjashëm