Raporto gabimin

Ju lutemi të përshkruani gabimin, kështu që ne mund të rregullojmë atë!

Captcha
Ndalo

  Fitoni Para 100% e sigurt:

Hunt for the Wilderpeople

Hunt for the Wilderpeople

Nature just got gangster Mar. 31, 2016 (New Zealand) 101 Min. PG-13
Vota juaj: 0
0 0 votes

Video trailer

Fotot

Director

Aktoret

Përshkrimi

Një gjueti kombëtare urdhërohet pasi një djalosh jetim dhe kujdestari i tij arratisen në pyjet e egra të Zelandës së Re.

Titulli origjinal Hunt for the Wilderpeople
Vlerësimi IMDb 7.9 44,476 vota
Vlerësimi TMDb 7.9 281 vota

Filma të ngjashëm