Raporto gabimin

Ju lutemi të përshkruani gabimin, kështu që ne mund të rregullojmë atë!

Captcha
Ndalo

  Fitoni Para 100% e sigurt:

Ice Age: Continental Drift

Ice Age: Continental Drift

Manny, Diego, and Sid embark upon another adventure after their continent is set adrift. Jun. 26, 2012 (USA) 88 Min. PG
Vota juaj: 0
0 0 votes

Video trailer

Fotot

Director

Aktoret

John Leguizamo isSid (voice)
Sid (voice)
Ray Romano isManny (voice)
Manny (voice)
Chris Wedge isScrat (voice)
Scrat (voice)
Denis Leary isDiego (voice)
Diego (voice)
Seann William Scott isCrash (voice)
Crash (voice)
Jennifer Lopez isShira (voice)
Shira (voice)
Queen Latifah isEllie (voice)
Ellie (voice)
Peter Dinklage isCaptain Gutt (voice)
Captain Gutt (voice)
Nick Frost isFlynn (voice)
Flynn (voice)
Josh Gad isLouis (voice)
Louis (voice)

Përshkrimi

Mani, Diego dhe Sid nisën një aventurë tjetër pasi kontinenti i tyre është vendosur në mëshirë të fatit. Duke përdorur një ajsberg si anije, ata hasinkrijesa të detit dhe duke bërë beteja me Piratë ata do të eksplorojnë një botë të re.


Loading the player …

Titulli origjinal Ice Age: Continental Drift
Vlerësimi IMDb 6.6 153,142 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 2115 vota

Filma të ngjashëm