Raporto gabimin

Ju lutemi të përshkruani gabimin, kështu që ne mund të rregullojmë atë!

Captcha
Ndalo

  Fitoni Para 100% e sigurt:

Ice Age: The Meltdown

Ice Age: The Meltdown

The Ice age is melting away. Mar. 23, 2006 (USA) 91 Min. PG
Vota juaj: 0
0 0 votes

Video trailer

Fotot

Director

Aktoret

Ray Romano isManny (voice)
Manny (voice)
John Leguizamo isSid (voice)
Sid (voice)
Denis Leary isDiego (voice)
Diego (voice)
Queen Latifah isEllie (voice)
Ellie (voice)
Seann William Scott isCrash (voice)
Crash (voice)
Josh Peck isEddie (voice)
Eddie (voice)
Jay Leno isFast Tony (voice)
Fast Tony (voice)
Will Arnett isLone Gunslinger Vulture (voice)
Lone Gunslinger Vulture (voice)
Chris Wedge isScrat (voice)
Scrat (voice)
Peter Ackerman isDung Beetle Dad (voice)
Dung Beetle Dad (voice)

Përshkrimi

Mani, Sid, dhe Diego zbulojnë se epokës së akullnajave po i vjen fundi, dhe bashkohen të gjithë për një udhëtim. Në udhëtim, ata zbulojnë se Mani, në fakt, nuk është një nga mamuthët e fundit.

Titulli origjinal Ice Age: The Meltdown
Vlerësimi IMDb 6.9 203,780 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 2101 vota

Filma të ngjashëm