Raporto gabimin

Ju lutemi të përshkruani gabimin, kështu që ne mund të rregullojmë atë!

Captcha
Ndalo

  Fitoni Para 100% e sigurt:

Jinn

Jinn

The Secret that Half the World has been Keeping... Apr. 04, 2014 (USA) 97 Min. PG-13
Vota juaj: 0
0 0 votes

Video trailer

Fotot

Director

Aktoret

Ray Park isGabriel
Gabriel
William Atherton isFather Westhoff
Father Westhoff
Milica Govich  isMrs. Walker
Mrs. Walker
Danny Mooney  isHead Guard of the Asylum
Head Guard of the Asylum
Ron Causey  isFrightened Streetwalker
Frightened Streetwalker
Shaun Paul Piccinino  isShaun Paul Piccinino
Shaun Paul Piccinino

Përshkrimi

Në fillim, u krijuan njeriu nga balta, engjujt nga drita dhe e treta nga zjarri që u quajt Xhin, për të cilin njerëzit kishin harruar që ekzistonte, tani është koha që ata ta rikujtojnë.

Titulli origjinal Jinn
Vlerësimi IMDb 4.2 3,855 vota
Vlerësimi TMDb 4 24 vota

Filma të ngjashëm