Raporto gabimin

Ju lutemi të përshkruani gabimin, kështu që ne mund të rregullojmë atë!

Captcha
Ndalo

  Fitoni Para 100% e sigurt:

Kick-Ass

Kick-Ass

Shut up. Kick ass. Mar. 22, 2010 (UK, USA) 117 Min. R
Vota juaj: 0
0 0 votes

Video trailer

Fotot

Director

Aktoret

Aaron Taylor-Johnson isDave Lizewski / Kick-Ass
Dave Lizewski / Kick-Ass
Chloë Grace Moretz isMindy Macready / Hit-Girl
Mindy Macready / Hit-Girl
Nicolas Cage isDamon Macready / Big Daddy
Damon Macready / Big Daddy
Mark Strong isFrank D'
Frank D'
Xander Berkeley isDetective Vic Gigante
Detective Vic Gigante
Garrett M. Brown isMr. Lizewski
Mr. Lizewski

Përshkrimi

Deiv Lizevski një student në shkollën e mesme dhe një ardhurues i librave komik, një ditë vendos të bëhet një super-hero, edhe pse ai nuk ka ndonje fuqi apo arsye te fortë për ta bërë këtë.

Titulli origjinal Kick-Ass
Vlerësimi IMDb 7.7 429,644 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 2578 vota

Filma të ngjashëm