Raporto gabimin

Ju lutemi të përshkruani gabimin, kështu që ne mund të rregullojmë atë!

Captcha
Ndalo

  Fitoni Para 100% e sigurt:

Kites

Kites

May. 21, 2010 (India) 131 Min. N/A
Vota juaj: 0
0 0 votes

Video trailer

Fotot

Director

Anurag Basu
Director

Aktoret

Përshkrimi

Nje burre I plagosur, I cili kerkon te dashuren e tij në shkretëtirën meksikane,ndërsa eshte në kërkim nga policia, gjuetarë te mire, dhe të tjerët.

Titulli origjinal Kites
Vlerësimi IMDb 6.1 10,182 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 32 vota

Filma të ngjashëm