Raporto gabimin

Ju lutemi të përshkruani gabimin, kështu që ne mund të rregullojmë atë!

Captcha
Ndalo

  Fitoni Para 100% e sigurt:

Knowing

Knowing

Knowing is everything... Mar. 19, 2009 (USA, UK, Australia) 121 Min. PG-13
Vota juaj: 0
0 0 votes

Video trailer

Fotot

Director

Alex Proyas
Director

Aktoret

Nicolas Cage isJohn Koestler
John Koestler
Rose Byrne isDiana Wayland
Diana Wayland
Chandler Canterbury isCaleb Koestler
Caleb Koestler
Ben Mendelsohn isPhil Bergman
Phil Bergman
Nadia Townsend isGrace Koestler
Grace Koestler
D.G. Maloney isThe Stranger
The Stranger
Lara Robinson isLucinda Embry / Abby Wayland
Lucinda Embry / Abby Wayland
Alan Hopgood isRev. Koestler
Rev. Koestler
Joshua Long isYounger Caleb
Younger Caleb

Përshkrimi

Profesorit të universitetit të M.I.T John Koestler, i bie në dorë një listë me numra. Shumë shpejt ai zbulon se këto numra janë datat e katastrofave natyrore të kaluara dhe atyre që do ndodhin në të ardhmen.

Titulli origjinal Knowing
Vlerësimi IMDb 6.2 191,756 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 1047 vota

Filma të ngjashëm