Raporto gabimin

Ju lutemi të përshkruani gabimin, kështu që ne mund të rregullojmë atë!

Captcha
Ndalo

  Fitoni Para 100% e sigurt:

Legally Blondes

Legally Blondes

Apr. 28, 2009 (USA) 86 Min. PG
Vota juaj: 0
0 0 votes

Video trailer

Fotot

Director

Aktoret

Milly Rosso isAnnie Woods
Annie Woods
Becky Rosso isIzzy Woods
Izzy Woods
Lisa Banes isHeadmistress Higgins
Headmistress Higgins

Përshkrimi

Shpërngulen nga Anglia në Kaliforni, kushërinjet e reja të Elle Woods duhet të mbrojnë veten kur shkolla e tyre që sundon me forcë i kthehet vajzave dhe përpiqen për ti fajësuar ato për një krim.

Titulli origjinal Legally Blondes
Vlerësimi IMDb 3.8 3,881 vota
Vlerësimi TMDb 4.5 37 vota

Filma të ngjashëm