Raporto gabimin

Ju lutemi të përshkruani gabimin, kështu që ne mund të rregullojmë atë!

Captcha
Ndalo

  Fitoni Para 100% e sigurt:

Logan (2017)

Logan (2017)

His Time Has Come Feb. 28, 2017 (USA) 135 Min. R
Vota juaj: 10
10 9 votes

Video trailer

Fotot

Director

Aktoret

Hugh Jackman isLogan / Wolverine
Logan / Wolverine
Patrick Stewart isCharles Xavier / Professor X
Charles Xavier / Professor X
Richard E. Grant isDr. Zander Rice
Dr. Zander Rice
Boyd Holbrook isDonald Pierce
Donald Pierce
Dafne Keen isLaura Kinney / X-23
Laura Kinney / X-23
Eriq La Salle isMr. Morrison
Mr. Morrison

Përshkrimi

Në të ardhmen e afërt, Logan tashmë i plakur kujdeset për Profesorin X të sëmurë, në një strofull në kufirin Meksikan. Por, përpjekjet e Logan për t’u fshehur nga bota dhe trashëgimia e tij u afrohen fundit, kur një mutante e re mbërrin, e cila ndiqet nga forcat e errëta.

Titulli origjinal Logan
Vlerësimi IMDb 8.7 112,000 vota
Vlerësimi TMDb 7.8 931 vota

Filma të ngjashëm