Raporto gabimin

Ju lutemi të përshkruani gabimin, kështu që ne mund të rregullojmë atë!

Captcha
Ndalo

  Fitoni Para 100% e sigurt:

No Retreat, No Surrender

No Retreat, No Surrender

Tonight, He either fights for his life or he'll be running for the rest of it. May. 02, 1986 (USA, Hong Kong) 85 Min. PG
Vota juaj: 0
0 0 votes

Video trailer

Fotot

Director

Aktoret

Kurt McKinney isJason Stillwell
Jason Stillwell
Jean-Claude Van Damme isIvan Kraschinsky the Russian
Ivan Kraschinsky the Russian
J.W. Fails isR.J. Madison
R.J. Madison
Kathie Sileno isKelly Reilly
Kelly Reilly
Tai Chung Kim isSensei Lee
Sensei Lee

Përshkrimi

Xhejsoni një fans i Bruce Lee, është rrahur disa herë dhe trajnuar nga fantazma e Lee. Xhejsoni atëherë duhet të përdor aftësitë e fituara rishtas për të ruajtur Seattle nga një organizate e krimit…

Titulli origjinal No Retreat, No Surrender
Vlerësimi IMDb 5.6 12,036 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 62 vota

Filma të ngjashëm