Raporto gabimin

Ju lutemi të përshkruani gabimin, kështu që ne mund të rregullojmë atë!

Captcha
Ndalo

  Fitoni Para 100% e sigurt:

Our Family Wedding

Our Family Wedding

Mar. 12, 2010 (USA) 103 Min. PG-13
Vota juaj: 0
0 0 votes

Video trailer

Fotot

Director

Aktoret

America Ferrera isLucia Ramirez
Lucia Ramirez
Carlos Mencia isMiguel Ramirez
Miguel Ramirez
Lance Gross isMarcus Boyd
Marcus Boyd
Diana Maria Riva isSonia Ramirez
Sonia Ramirez
Shannyn Sossamon isAshley McPhee
Ashley McPhee
Gina Rodriguez isBridesmaid
Bridesmaid

Përshkrimi

Javët që të çojnë deri në martesën e një çifti të ri janë komike dhe stresuese, sidomos kur etërit e tyre përkatës përpiqen për të lënë pas grindjet e tyre.

Titulli origjinal Our Family Wedding
Vlerësimi IMDb 4.9 5,823 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 32 vota

Filma të ngjashëm