Raporto gabimin

Ju lutemi të përshkruani gabimin, kështu që ne mund të rregullojmë atë!

Captcha
Ndalo

  Fitoni Para 100% e sigurt:

Out of the Furnace

Out of the Furnace

Sometimes your battles choose you. Dec. 06, 2013 (UK, USA) 116 Min. R
Vota juaj: 0
0 0 votes

Video trailer

Fotot

Director

Scott Cooper
Director

Aktoret

Christian Bale isRussell Baze
Russell Baze
Zoe Saldana isLena Taylor
Lena Taylor
Woody Harrelson isHarlan DeGroat
Harlan DeGroat
Sam Shepard isGerald '
Gerald '
Willem Dafoe isJohn Petty
John Petty
Forest Whitaker isChief Wesley Barnes
Chief Wesley Barnes
Casey Affleck isRodney Baze Jr.
Rodney Baze Jr.
Boyd Holbrook isTattooed Guy
Tattooed Guy
Tom Bower isDan Dugan
Dan Dugan
Gordon Michaels isBergen County Officer
Bergen County Officer

Përshkrimi

Kur Rodney Baze zhduket në mënyrë të mistershme dhe ligji nuk vepron aq shpejt sa duhet, vëllai i tij më i madh Russell (Christian Bale), merr çështjen në duart e tij për të vendosur drejtësi.

Titulli origjinal Out of the Furnace
Vlerësimi IMDb 6.8 87,108 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 588 vota

Filma të ngjashëm