Raporto gabimin

Ju lutemi të përshkruani gabimin, kështu që ne mund të rregullojmë atë!

Captcha
Ndalo

  Fitoni Para 100% e sigurt:

Pain & Gain

Pain & Gain

Their American dream is bigger than yours. Apr. 18, 2013 (USA) 130 Min. R
Vota juaj: 0
0 0 votes

Video trailer

Fotot

Director

Michael Bay
Director

Aktoret

Mark Wahlberg isDaniel Lugo
Daniel Lugo
Dwayne Johnson isPaul Doyle
Paul Doyle
Anthony Mackie isAdrian Doorbal
Adrian Doorbal
Tony Shalhoub isVictor Kershaw
Victor Kershaw
Ed Harris isEd DuBois
Ed DuBois
Rob Corddry isJohn Mese
John Mese
Bar Paly isSorina Luminita
Sorina Luminita
Rebel Wilson isRamona Eldridge
Ramona Eldridge
Ken Jeong isJohnny Wu
Johnny Wu
Michael Rispoli isFrank Griga
Frank Griga

Përshkrimi

Bazuar në historinë e vërtetë të Deniëll Lugo (Mark Wahlberg) një badibilldër në Majemi i cili dëshiron të jetojë ëndrrën amerikane. Ai do të donte që të kishte paratë që njerëzit e tjerë kanë. Pra, bashkë me ndihmën e shokut të tij Dorbal (Adrian Anthony Mackie) dhe ish-të dënuarit, kristian Pol Dojëll (Dwayne Johnson) do të organizojnë rrëmbimin e Viktor Kërshau (Tony Shalhoub), rrëmbim që përfundon shumë keq. Ç’do të ndodhë më pas?

Titulli origjinal Pain & Gain
Vlerësimi IMDb 6.5 166,624 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 1274 vota

Filma të ngjashëm