Raporto gabimin

Ju lutemi të përshkruani gabimin, kështu që ne mund të rregullojmë atë!

Captcha
Ndalo

  Fitoni Para 100% e sigurt:

[REC]²

[REC]²

Fear Revisited Sep. 15, 2009 (Spain) 85 Min. R
Vota juaj: 0
0 0 votes

Video trailer

Fotot

Director

Aktoret

Manuela Velasco isÁngela Vidal
Ángela Vidal
Javier Botet isNiña Medeiros
Niña Medeiros
Martha Carbonell isSra. Izquierdo
Sra. Izquierdo
Akemi Goto isJapanese Neighbor
Japanese Neighbor

Përshkrimi

Aksioni vazhdon nga [Rec], me oficerin mjekësor dhe skuadren SWAT me videokamerat e vendosura nëpër apartamente për të kontrolluar gjëndjen.

Titulli origjinal [REC]²
Vlerësimi IMDb 6.6 57,593 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 326 vota

Filma të ngjashëm