Raporto gabimin

Ju lutemi të përshkruani gabimin, kështu që ne mund të rregullojmë atë!

Captcha
Ndalo

  Fitoni Para 100% e sigurt:

Rocky Balboa

Rocky Balboa

It ain't over 'til it's over. Dec. 20, 2006 (USA) 102 Min. PG
Vota juaj: 0
10 1 vote

Video trailer

Fotot

Përshkrimi

Tridhjetë vjet pas rënies së gongut të parë, Roki Balboa rikthehet prej pensionit, dhe vesh dorezat e tij, për ndeshjen e fundit, kundër kampionit sundues të peshave të rënda, Mejson Dikson.

Titulli origjinal Rocky Balboa
Vlerësimi IMDb 7.2 168,719 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 610 vota

Filma të ngjashëm