Raporto gabimin

Ju lutemi të përshkruani gabimin, kështu që ne mund të rregullojmë atë!

Captcha
Ndalo

  Fitoni Para 100% e sigurt:

Running Man

Running Man

Running Man Apr. 03, 2013 (South Korea) 127 Min. N/A
Vota juaj: 0
0 0 votes

Video trailer

Fotot

Director

Jo Dong-oh
Director

Aktoret

Shin Ha-kyun isCha Jong-woo
Cha Jong-woo
Lee Min-ho isCha Gi-hyuk
Cha Gi-hyuk
Kim Sang-ho isAhn Sang-ki
Ahn Sang-ki
Jo Eun-Ji isPark Sun-young
Park Sun-young
Oh Jung-Se isJang Do-sik
Jang Do-sik
Joo Hyeon isPastor Moon
Pastor Moon

Përshkrimi

Jong Vu, nje ish i burgosur per vjedhje te ndryshme, punon si mekanik dhe taksist. Ai fajesohet per vrasjen e nje klienti, i cili mbante nje infrormacion sekret. Ky informacion kerkohet nga Sherbimi Sekret Kombetar Korean. Jang Vu detyrohet te arratiset…

Titulli origjinal 런닝맨
Vlerësimi IMDb 6.3 455 vota
Vlerësimi TMDb 5.2 6 vota

Filma të ngjashëm