Raporto gabimin

Ju lutemi të përshkruani gabimin, kështu që ne mund të rregullojmë atë!

Captcha
Ndalo

  Fitoni Para 100% e sigurt:

Seven Days

Seven Days

Seven Days Jun. 22, 2010 (Canada) 105 Min. NOT RATED
Vota juaj: 0
0 0 votes

Video trailer

Fotot

Director

Daniel Grou
Director

Aktoret

Claude Legault isBruno Hamel
Bruno Hamel
Rémy Girard isHervé Mercure
Hervé Mercure
Martin Dubreuil isAnthony Lemaire
Anthony Lemaire
Rose-Marie Coallier isJasmine Hamel
Jasmine Hamel
Alexandre Goyette isMichel Boisvert
Michel Boisvert
Dominique Quesnel  isMarise Pleau
Marise Pleau
Pascale Delhaes isDiane Masson
Diane Masson
Pascal Contamine isGaétan Morin
Gaétan Morin

Përshkrimi

Historia e një doktorri që kërkon hakmarrje për vajzen e tij të vogel të cilën e kanë përdhunuar.Ai gjen fajtorin e rremben atë dhe fillon tortura ç-njerzore derisa e vret.

Titulli origjinal Les 7 jours du talion
Vlerësimi IMDb 6.5 6,085 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 41 vota

Filma të ngjashëm