Raporto gabimin

Ju lutemi të përshkruani gabimin, kështu që ne mund të rregullojmë atë!

Captcha
Ndalo

  Fitoni Para 100% e sigurt:

Skinwalker Ranch

Skinwalker Ranch

Oct. 30, 2013 (USA) R
Vota juaj: 0
0 0 votes

Video trailer

Fotot

Director

Devin McGinn
Director

Aktoret

Kyle Davis isRay Reed
Ray Reed
Devin McGinn isCameron Murphy
Cameron Murphy
Carol Call isLissie Miller
Lissie Miller
Mike Flynn isInterviewee
Interviewee

Përshkrimi

Një ekip i hulumtimit shkencor heton dhe dokumenton fenomenet e mbinatyrshme përreth zhdukjes se një djali 10 vjeçar. Frymëzuar nga ngjarjet e vërteta që tronditi komunitetin paranormal rreth botës.

Titulli origjinal Skinwalker Ranch
Vlerësimi IMDb 5.1 3,145 vota
Vlerësimi TMDb 4.7 36 vota

Filma të ngjashëm