Raporto gabimin

Ju lutemi të përshkruani gabimin, kështu që ne mund të rregullojmë atë!

Captcha
Ndalo

  Fitoni Para 100% e sigurt:

Stake Land

Stake Land

The Most Dangerous Thing Is To Be Alive. Sep. 30, 2010 (USA) 98 Min. R
Vota juaj: 0
0 0 votes

Video trailer

Fotot

Director

Jim Mickle
Director

Aktoret

Përshkrimi

Martin ishte një djalë normal adoleshent përpara se vendi të futej në një katastrofë ekonomike dhe politike. Një epidemi vampirësh ka përfshir të gjithë atë që ka mbetur nga populli i braktisur …

Titulli origjinal Stake Land
Vlerësimi IMDb 6.5 35,486 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 214 vota

Filma të ngjashëm