Raporto gabimin

Ju lutemi të përshkruani gabimin, kështu që ne mund të rregullojmë atë!

Captcha
Ndalo

  Fitoni Para 100% e sigurt:

Stan Helsing

Stan Helsing

The most feared monsters in cinematic history have met their match... Oct. 27, 2009 (Canada, USA) 90 Min. R
Vota juaj: 0
0 0 votes

Video trailer

Fotot

Director

Bo Zenga
Director

Aktoret

Steve Howey isStan Helsing
Stan Helsing
Tara Wilson isScreaming Woman
Screaming Woman
Ildiko Ferenczi isBride of Dracula
Bride of Dracula
Elysia Rotaru isSexy Employee
Sexy Employee

Përshkrimi

Është nata e Halloween, dhe nëpunesi dembel Videotekës Stan Helsing së bashku me ish-të dashurën e tij seksi, mikun më të mirë dhe një balerin ekzotike…

Titulli origjinal Stan Helsing
Vlerësimi IMDb 3.6 10,149 vota
Vlerësimi TMDb 4.1 65 vota

Filma të ngjashëm