Raporto gabimin

Ju lutemi të përshkruani gabimin, kështu që ne mund të rregullojmë atë!

Captcha
Ndalo

  Fitoni Para 100% e sigurt:

The Back-Up Plan

The Back-Up Plan

Fall in love, get married, have a baby. Not necessarily in that order. Apr. 23, 2010 (USA) 106 Min. PG-13
Vota juaj: 0
0 0 votes

Video trailer

Fotot

Përshkrimi

Një komedi romantike rreth një gruaje e cila lind binjakë nëpërmjet mbarsjes artificiale dhe ku gjen dashurinë e saj në të njëjtën ditë.

Titulli origjinal The Back-Up Plan
Vlerësimi IMDb 5.3 41,835 vota
Vlerësimi TMDb 5.7 332 vota

Filma të ngjashëm