Raporto gabimin

Ju lutemi të përshkruani gabimin, kështu që ne mund të rregullojmë atë!

Captcha
Ndalo

  Fitoni Para 100% e sigurt:

The Bling Ring

The Bling Ring

Living the Dream, One Heist at a Time Jun. 12, 2013 (USA, UK, France, Germany, Japan) 90 Min. R
Vota juaj: 0
0 0 votes

Video trailer

Fotot

Përshkrimi

I frymëzuar nga ngjarje të vërteta. Një grup adoleshentësh të fiksuar pas famës, Rebeka (drejtuesja), Marku, Niki, Semi dhe Kloi, të njohur si Rrethi i Bizhuterive, përdorin Internetin për të gjurmuar vendndodhjen e njerëzve të famshëm në mënyrë që t’u grabisin shtëpitë. Në viktimat e tyre përfshihen Paris Hilton, Lindsay Lohan, Megan Fox, Rachel Bilson, Adriana Patridge dhe Orlando Bloom.

Titulli origjinal The Bling Ring
Vlerësimi IMDb 5.6 70,054 vota
Vlerësimi TMDb 5.3 832 vota

Filma të ngjashëm